Вечерку-младшего доставили из постели девушки в военкомат

Список форумов Логойск Свои новости

Описание: Лучшие новости обовсём
Модератор: Gultai

Сообщение #21 Lionka666 » 09.01.2009, 22:23

Раньше и сама была настроена на категорическое ФИ по отношению к тем ребятам, которые пытаются "откосить" от армии, считала армию школой жизни. Ну а теперь... Поменяла вкорне свое мнение, нынче армия калечит! (Не обязательно физически).
Lionka666 F
Аццкая сотона
Аватара
С нами: 10 лет 8 месяцев

Re:

Сообщение #22 F1asH » 09.01.2009, 22:28

Падонак писал(а):Армия даёт выносливость, хорошую физическую подготовку и является хорошей школой жизни. Минздрав рекомендует :)
Из минусов - потерянный доход, отсутствие половой жизни, ограничение свободы
О как! Ну возможно в твое время так и было) Сейчас люди приходят полными кретинами, способными лишь "жрать, сpать и работать".
F1asH M
Свободный радикал
Аватара
С нами: 11 лет 2 месяца

Сообщение #23 Lionka666 » 09.01.2009, 23:11

Я о том же.
Lionka666 F
Аццкая сотона
Аватара
С нами: 10 лет 8 месяцев

Сообщение #24 4ygynOK » 10.01.2009, 02:33

Чего то не видно и не слышно среди жителей форума желающих послужить и повоевать с натой. складываеццо впечатление, что вся молодёжь только и думает, как бы от армии откосить любыми способами
Лично я не кошу!! Если придёться служить то наверное даже схожу!! Вот тока учиться закончу!!
О как! Ну возможно в твое время так и было) Сейчас люди приходят полными кретинами, способными лишь "жрать, сpать и работать".
Не знаю я таких!! Много знакомых вернулось и ничего, хорошие люди!! Немножко убавь юношеского максимализма!!
Не пью, не курю, не ругаюсь, а вру только из гуманизма.
4ygynOK
Философ
Аватара

Re: Вечерку-младшего доставили из постели девушки в военкомат

Сообщение #25 Lisa Cuddy » 10.01.2009, 07:21

свежая доставка лулзов!
не один я прусь с этой истории
змагарские интернеты не на шутку разбушевались
Наш гламурны змагар писал(а):Мяне выцягнулі з ложку любімай дзяўчыны. Мы якраз хацелі пакакаць адно аднаму ў рот, а потым яна...
читать о том что было дальше в одной жежешечке!
If you don't have my money for me I'll crack your fucking head wide open in front of everybody in the bank. And just about the time that I'm coming out of jail, hopefully you'll be coming out of your coma. And guess what, I'll split your fucking head open again, cause I'm fucking stupid. I don't give a fuck about jail, it's my business, that's what I do.
Lisa Cuddy
Clinic manager
Аватара

Сообщение #26 Bill Humble » 10.01.2009, 09:32

Гей-садомазо-копрофилия какая-то. Уныло.
Bill Humble
Все лгут
Аватара

Сообщение #27 Падонак » 19.01.2009, 21:33

Франак Вячорка писал(а):
«18 лютага 2008 я быў адлічаны з 3-га курса факультэта журналістыкі БДУ, тым самым пазбаўлены законнага права на адукацыю. Мой сярэдні бал на 5 сэмэстраў складаў 8,6, я лічыўся адным з найлепшых студэнтаў на курсе. Фармальнай падставай для адлічэньня сталі два іспыты, якія я прапусьціў у студзені, адбываючы арышт па сфабрыкаванай справе, па абвінавачваньні у нецэнзурнай лаянцы. Хаця ў жыцьці прынцыпова не карыстаюся расейскай мовай. Мне не была прадстаўлена магчымасьць пераздаць іспыты ў звычайным парадку.

Я абскарджваў рашэньне аб маім выключэньні ў судзе. І нягледзячы на відавочныя парушэньні працэдуры, што было даказана, суд адмовіў у задавальненьне скаргі. Я тройчы зьвяртаўся да рэктара з заявай на ўзнаўленьне, і ўсе разы мне адмаўлялі. Я паступіў у Эўрапейскі гуманітарны ўнівэрсытэт, які працуе ў выгнаньні ў Вільні, але ня маю нават магчымасьці здаць сэсію, бо ад 28 чэрвеня 2008 знаходжуся ў сьпісе, каму забаронены выезд за межы Рэспублікі Беларусь.

Улетку й увосень 2008 года я праходзіў вайскова-мэдычнае асьведчаньне на прыдатнасьць да службы ў войску. Раённая камісія мяне прызнала «нягодным». Але напрыканцы верасьня мне было заяўлена, што абласная камісія не пацьвярджае вынікі абсьледаваньня, накіроўвае на пераасьведчаньне ў Рэспубліканскі ваенны шпіталь. Я двойчы ляжаў у гэтай установе. Апошні раз мяне, як злачынца, затрымалі і даставілі на абсьледаваньне. У шпіталі ад мяне хавалі вынікі абсьледаваньняў, рэнген-здымкі, картку хворага. Я праходзіў абсьледаваньне па гіпэртаніі, але ў заключным эпікрызе няма ні слова пра лічбы ціску. У мяне ёсьць сур'ёзныя падставы меркаваць, што загадчык аддзяленьня Водчыц Г.В, лекар Цімошчанка М.М і намесьнік начальніка шпіталя Жарын В.А. банальна сфальсыфікавалі вынікі абсьледаваньня, каб выканаць загад «зьверху» і прызнаць мяне годным да службы ў войску.

Калі я заявіў, што буду зьвяртацца ў суд, 16-га студзеня невядомыя мне людзі ў цывільным ўламіліся ў маю палату 319 Кардыялягічнага аддзяленьня, скруцілі рукі, зьбілі, хацелі адзець кайданкі. Гвалтам вывелі у двор, пасадзілі ў машыну і завезьлі ў ваенкамат. Я так і ня быў выпісаны са шпіталя ды не закончыў абсьледаваньня. У ваенкамаце прызыўная камісія цягам 5 хвілінаў прызнала мяне годным. Старшыню прызыўной камісіі М. Шыпай і ваенкому падпалкоўніку Загорскаму аддавалі загад супрацоўнікі спэцслужбаў.

Па жыцьці займаю актыўную грамадзкую пазыцыю, не прывык стаяць у баку. Усе гэтыя рэпрэсіі лічу вынікам сваёй дзейнасьці у кіроўных органах Партыі і «Моладзі БНФ». Я заўжды кіруюся законам, і патрабую гэтага ад іншых. Прызыў мяне ў войска носіць палітычны характар. Мы назіраем адраджэньне «рэпрэсіўнай мэдэцыны» з мэтай фальсыфікацыі дыягназаў і прызваньня на вайсковую службу асабліва актыўных маладых людзей, нягледзячы на аб'ектыўны стан здароўя.

У сувязі з гэтым я заяўляю, што

1) зьбіраюся падаваць у суд на рашэньне прызыўной камісіі і дзеяньні супрацоўнікаў 432 ГМКМЦ (Рэспубліканскі ваенны шпіталь). Буду дамагацца прыягненьня да адказнасьці тых, хто спрыяе майму незаконнаму прызыву. Згодна з законам, я не падлягаю прызыву да канчатковага рашэньня суда.

2) гатовы прайсьці незалежную мэдычную экспэртызу і адправіцца ў войска, калі буду прызнаны прыдатным. Гэта камісія мусіць быць сфармавана зь незалежных лекараў-спэцыялістаў, на якіх ня будзе ажыцьцяўляцца ціску ані з боку Міністэрства абароны, ані з боку спэцслужбаў;

3) буду патрабаваць прыцягненьня да адказнасьці асобаў, якія ўдзельнічалі ў маім зьбіцьці 16 студзеня 2009, а таксама незаконным пазбаўленьні волі;

4) буду патрабаваць узнаўленьня ў БДУ, адкуль я быў незаконна адлічаны, а таксама забесьпячэньня маіх правоў на атрыманьне адукацыі.

Франак Вячорка,19 студзеня 2009 году».

Копія звароту накіравана ў СМІ, пракуратуру Савецкага раёна, Міністэрства адукацыі і Міністэрства абароны, Раённы ваенны камісарыят Савецкага раёна г Менску.
Падонак M
Жэстачайшы
Аватара

УРА, ТОВАРИЩИ!

Сообщение #28 Lisa Cuddy » 29.01.2009, 01:12

by_politics писал(а):Франак Вячорка адпраўлены ў вайсковую частку. Як стала вядома, яго накіравалі ў Баранавічы, у радыётэхнічную вайсковую частку.
by_politics
franak писал(а):І вось нарэшце брукаюць колы. Цягнік вязе мяне ў таямнічую будучыню.
Як добра, што я адмовіўся прыбыць у частку самому - тутака мае новыя сябры, паплечнікі, камандзіры. Заўтра сьвяткуем Дзяды, у вайскоўцаў свае традыцыі, й таму адзначаць будзем вельмі гучна.
Што чакае мяне... не вядома... Бывай грантасасьня й гражданка, бывай. Я стану сапраўдным мужчынам.
franak_duh
If you don't have my money for me I'll crack your fucking head wide open in front of everybody in the bank. And just about the time that I'm coming out of jail, hopefully you'll be coming out of your coma. And guess what, I'll split your fucking head open again, cause I'm fucking stupid. I don't give a fuck about jail, it's my business, that's what I do.
Lisa Cuddy
Clinic manager
Аватара

Сообщение #29 Bill Humble » 29.01.2009, 09:13

Оперативненько как... Не успели медобследование закончить, как загребли. Наверное с самых верхов распорядились.
Что ж, будем ждать репортажей БТ :) И новых постов в жежешечку с сотового телефона.
Bill Humble
Все лгут
Аватара

Сообщение #30 Михуил » 29.01.2009, 15:59

Из минусов - потерянный доход, отсутствие половой жизни, ограничение свободы
Знаешь, у меня после армии волосы непослушные стали - хожу теперь постоянно с короткой стрижкой...
И злючий стал, как кашабака.. :)
Бабская корысть мужыка грызть..
Михуил
Mad Bass Maniac
Аватара
С нами: 10 лет 9 месяцев

Сообщение #31 mirinda » 30.01.2009, 09:37

Михуил писал(а): у меня после армии волосы непослушные стали - хожу теперь постоянно с короткой стрижкой
И зря!Волосы не непослушными стали, а более жёсткими, т.е. мыть можно реже, да и укладка дольше держится. И когда ты наставляешь заросшую шевелюру, то тебе очень идёёт. Так что это можно считать плюсом после армии..
Всё фигня, кроме пчел... Пчёлы тоже фигня, но их много и они кусаются...
mirinda
Ангел внутри
Аватара
С нами: 10 лет 3 месяца

Пред.

Вернуться в Свои новости

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 1 гость